Lēta OCTA, pērc vienmēr internetā

Obligātā Civiltiesiskā Transporta Apdrošināšana jeb OCTA ir obligāta apdrošināšanas polise, kas ikvienam transportlīdzekļu īpašniekam Latvijā ir jānoformē, pirms doties uz koplietošanas ceļiem. OCTA nodrošina kompensācijas izmaksu trešajām personām par zaudējumiem, kas radušies ceļu satiksmes negadījumā. Tomēr OCTA iegāde var būt ievērojams izdevums, tāpēc daudzi meklē veidus, kā to iegādāties izdevīgāk. Šajā rakstā aplūkosim vairākus ceļvežus.

Lēta octa internetā, kā pareizi meklēt

Lēta OCTA internetā - kā pareizi atrast labāko piedāvājumu un vēlāk nenožēlot par savu izdarīto izvēli.

1. Salīdzini cenas tiešsaistē. Pirms OCTA polises iegādes, izmanto OnGo.lv cenu salīdzināšanas rīku, kas ļauj ātri un ērti salīdzināt dažādu apdrošināšanas sabiedrību piedāvājumus – lētas OCTAs kalkulators. OnGo.lv piedāvā iespēju iegādāties apdrošināšanas polisi tiešsaistē, kas ir lētāk, salīdzinot ar pirkšanu birojos.

2. Izvērtē savas vajadzības. Ne vienmēr ir nepieciešams ķerties pie dārgākās vai papildus seguma veidošanas opcijām. Apsver savu braukšanas stilu, transportlīdzekļa vecumu un vērtību un izvēlies tikai tās OCTA iespējas, kas ir nepieciešamas tieši Tev.

3. Palielini savas atlaides. Apdrošināšanas sabiedrības piedāvā atlaides klientiem, kuriem nav ceļu satiksmes pārkāpumu vai avāriju vēstures. Ja piederi pie šīs grupas, nekautrējies prasīt atlaidi. Turklāt atlaides var tikt piemērotas, ja vienlaikus apdrošina vairākus transportlīdzekļus vai izmanto citus apdrošināšanas pakalpojumus.

4. Nav jābūt uzticīgam vienai sabiedrībai. Ceļu lietotājiem nevajadzētu just lojalitāti tikai vienai apdrošināšanas kompānijai. Katru gadu pirms OCTA polises atjaunošanas izdari pētījumu un skaties, vai citur nav labāki piedāvājumi, lai iegādātos lēta OCTA internetā.

5. Pērc elektronisko polisi OnGo.lv. Elektroniskās OCTA polises ir lētākas nekā tās, kas tiek izdrukātas un izsniegtas vai nosūtītas pa pastu. Tas ir saistīts ar izmaksu samazināšanu apdrošināšanas sabiedrībai, OnGo.lv ir gatava šo ietaupījumu nodot klientam.

6. Pārbaudi bonusu sistēmu. OnGo.lv piedāvā klientiem bonusu sistēmas, kas ļauj krāt punktus un saņemt atlaižu kuponus vai pat bezmaksas mēneša OCTA polisi, ja esat bijis uzticams un bez negadījumiem braucošs klients.

7. Neaizmirsti par akcijām un īpašajiem piedāvājumiem. Laiku pa laikam OnGo.lv piedāvā īpašas akcijas vai atlaides, piemēram, sievietēm starptautiskajā sieviešu dienā vai jauniem klientiem. Seko līdzi šādiem piedāvājumiem, lai izmantotu iespēju iegādāties lēta OCTA polisi internetā.

Atcerieties, ka OCTA ir obligāta un svarīga gan jūsu, gan citu ceļu satiksmes dalībnieku drošībai. Tāpēc, pievēršot uzmanību iepriekšminētajiem punktiem, varat būtiski samazināt šīs apdrošināšanas izmaksas, nesamazinot tās sniegtos ieguvumus. Izvēloties pareizo OCTA piegādātāju un cenu, varat būt droši, ka esat labi aizsargāts par saprātīgu cenu.

Dalīties:

Jums varētu interesēt:

Adrese

Maskavas iela 450 N, LV-1057, Rīga, Latvija

P.: 9.00 – 17.30
O.: 9.00 – 17.30
T.: 9.00 – 17.30
C.: 9.00 – 17.30
P.: 9.00 – 17.00
S. – Sv.: SLĒGTS

Meklēt

Jaunākās OCTA ziņas

  • All Post
  • Auto OCTA kalkulators
  • Automašīnas apdrošināšana
  • lēta OCTA
  • Lētākā auto apdrošināšana
  • lētas OCTAS
  • OCTA
  • OCTA polise
  • OCTA polises
  • oktas polise

Seko